Menu

Tegoroczne Mikołajki ze strażnikami w specjalnym reżimie sanitarnym

8 grudnia 2020 - AKTUALNOŚCI, PROFILAKTYKA, ARCHIWUM, KORONAWIRUS

Każdego roku w dzień Mikołajek, funkcjonariusze Straży Miejskiej w  Pruszkowie udają się z wizytami  do wszystkich placówek przedszkolnych w mieście, gdzie przekazywane są prezenty dla wychowanków.

W roku 2020, z uwagi na pandemię koronawirusa, wręczanie prezentów odbywało się na specjalnych zasadach. Funkcjonariusze nie przeprowadzali okolicznościowych spotkań z dziećmi, natomiast prezenty zostały przekazane Dyrektorom, którzy następnie wręczą  je wychowankom.

W paczkach z prezentami, które ufundowane zostały przez darczyńców Straży Miejskiej, oraz przygotowane przy współpracy z Panem Prezydentem Pruszkowa i pracownikami Wydziału Oświaty Urzędu Miasta, znajdowały się słodycze, oraz artykuły niezbędne dla każdego przedszkolaka, czyli kredki, plastelina i bloki rysunkowe.

Prezenty zostały przekazane do ogółem 34 placówek przedszkolnych  miejskich oraz niepublicznych.

Paniom Nauczycielkom pruszkowskich przedszkoli, a także przedszkolankom i ich rodzinom, życzymy zdrowia, wspaniałych świąt Bożego Narodzenia, wielu prezentów pod choinkami i powrotu do normalnej sytuacji podczas następnych Mikołajek w 2021 roku.

Referat ds. Profilaktyki

Skip to content