Menu

Sprawca kradzieży telefonu ujęty przez strażników

22 stycznia 2019 - AKTUALNOŚCI, ARCHIWUM

Pruszkowscy strażnicy patrolu interwencyjnego, ujęli i przekazali policjantom, kolejnego już sprawcę przestępstwa. Tym razem, czyn ten został popełniony na szkodę mieszkańca Skierniewic.

Około godziny 10:30 (19 stycznia br.), strażnicy realizowali zgłoszenie w rejonie ulicy Sienkiewicza, gdzie podszedł do patrolu mężczyzna proszący o pomoc. Funkcjonariusze, natychmiast wysłuchali mężczyznę, dowiadując się o kradzieży telefonu komórkowego na jego szkodę, która miała miejsce w rejonie dworca PKP. Mężczyzna wskazał strażnikom, oddalającego się w rejon ulicy Ołówkowej sprawcę kradzieży, a ci natychmiast udali się za nim w pościg.

Po chwili, był on już w rękach strażników, gdzie został rozpoznany przez poszkodowanego. Podczas kontroli osobistej w jednej z kieszeni, strażnicy ujawnili utracony przez mieszkańca Skierniewic telefon komórkowy.

Jak się okazało, ujętym przez funkcjonariuszy sprawcą jest Artur T., 60-letni mieszkaniec naszego miasta. Na miejsce wezwana została załoga patrolowa pruszkowskiej policji, której to przekazano ujętego, do dalszych czynności w tej sprawie.

Skip to content