Menu

Pasażer komunikacji miejskiej po dopalaczach

9 sierpnia 2020 - AKTUALNOŚCI, MONITORING, ARCHIWUM

Szybka reakcja na zgłoszenie, doprowadziła do ujęcia i przekazania policjantom, pasażera komunikacji miejskiej, który był od wpływem dopalaczy. Mężczyzna, posiadał przy sobie substancje zabronione – dopalacze.

Około godziny 8:00 (07.08.br.), dyżurny naszej jednostki, odebrał telefoniczne zgłoszenie o problematycznym pasażerze jednej linii komunikacji miejskiej. Zaniepokojenie wzbudziło zachowanie pasażera. Według przekazanej informacji, młody mężczyzna miałby być w stanie upojenia alkoholowego lub pod silnym wpływem narkotyków.

Dyżurny, natychmiast skierował patrol interwencyjny oraz skierował kamerę monitoringu miejskiego w miejsce przystanku autobusu komunikacji miejskiej przy Al. Wojska Polskiego. Już po chwili od przyjazdu autobusu, strażnicy z jego środka wyprowadzili 26-letniego mieszkańca Kuklówki. Podczas jego kontroli rzeczy, okazało się, że posiada on przy sobie dopalacze. Przyznał się on także do ich wcześniejszego zażycia.

Po przewiezieniu mężczyzny do Komendy Powiatowej Policji, potwierdzono zawartość substancji zabronionych w posiadanych środkach odurzających. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzić będą pruszkowscy policjanci.

Jak groźne jest zażywanie tych substancji, jak można wyjść z uzależnienia, jak i gdzie uzyskać pomoc możemy dowiedzieć się między innymi – TUTAJ

Skip to content