Menu

OSTRZEŻENIE o spadku temperatury

15 stycznia 2021 - AKTUALNOŚCI, UWAGA!, ARCHIWUM

Przed nami utrudnienia, spowodowane prognozowaną pogodą. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w dniu dzisiejszym /15.01.2021r./, wydał kolejne OSTRZEŻENIE I STOPNIA dla obszaru województwa mazowieckiego od soboty 16.01 do wtorku 19.01.

Województwo mazowieckie: Prognoza zagrożeń meteorologicznych

synoptyk IMGW-PIB: Michał Jaworski
Czas wydania: 2021-01-15 12:22:39 UTC
Biuro: Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie

W związku z panującymi, trudnymi warunkami atmosferycznymi, nie pozostańmy obojętni widząc na swojej drodze lub posiadając informacje o osobach narażonych na wyziębienie organizmu, wymagających pomocy. Reagujmy również w sytuacjach kiedy napotkamy na swojej drodze osoby, które będą w stanie upojenia alkoholowego.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazywanie nam wszystkich informacji o osobach bezdomnych, miejscach ich gromadzenia się, a także o osobach samotnych, które wymagają pomocy z zewnątrz – pod bezpłatny numer telefonu alarmowego „986”. Czekamy również na kontakt w formie elektronicznej na adres naszej skrzynki email: kierownikzmiany@strazmiejska.pruszkow.pl

Mając na uwadze OSTRZEŻENIE IMiGW, przypominamy o obowiązkach, które ciążą na właścicielach i administratorach nieruchomości oraz osobach wynajmujących je /w zależności od zapisów umowy najmu, dzierżawy/ w związku z okresem zimowym – opadami śniegu, polegającymi na odśnieżeniu ciągów pieszych i jezdnych oraz likwidowaniu ich śliskości.

źródło: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy

 

Skip to content