Menu

Odprawa roczna – podsumowanie działań za 2020 rok

21 lutego 2021 - AKTUALNOŚCI, ARCHIWUM, DZIAŁALNOŚĆ

W czwartek 18.02.br. przy zachowaniu ścisłego reżimu sanitarnego w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Pruszkowa, odbyła się roczna odprawa służbowa pruszkowskiej Straży Miejskiej, podczas której strażnicy podsumowali swoją pracę i działania, jakie były podejmowane w 2020 roku, na rzecz Mieszkańców Pruszkowa i samego miasta. Duża część odprawy, poświęcona była działaniom jednostki w ramach zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19.

W odprawie uczestniczyła część ze strażników, jak i zaproszeni goście, w tym Starosta Pruszkowski Pan Krzysztof Rymuza, Prezydent Miasta Pruszkowa Pan Paweł Makuch wraz z zastępcami Panią Beatą Czyżewską i Panem Konradem Sipierą. Wśród zaproszonych, mieliśmy także przyjemność gościć przedstawicieli służb oraz naczelników wydziałów merytorycznych urzędu, z którymi współpracuje nasza jednostka, podczas realizacji zadań na rzecz bezpieczeństwa i porządku.

Odprawę przeprowadził Komendant Straży Miejskiej w Pruszkowie Włodzimierz Majchrzak, który zaprezentował i omówił osiągnięte wyniki pracy strażników oraz efektywność podejmowanych działań poszczególnych komórek organizacyjnych jednostki.

Poniżej przedstawiamy wszystkim Mieszkańcom Pruszkowa graficzny obraz, podsumowujący najważniejsze działania pruszkowskiej Straży Miejskiej, jednocześnie dziękując za współpracę oraz rosnące zaufanie do naszej służby w minionym 2020 roku o czym świadczy ilość napływających zgłoszeń do stanowiska dowodzenia, pomimo trwającej pandemii:

SPRAWOZDANIE ZA 2020 (plik pdf ok. 2,5 MB)

 

Skip to content