Menu

Odprawa roczna – podsumowanie działań za 2019 rok

25 lutego 2020 - AKTUALNOŚCI, ARCHIWUM, DZIAŁALNOŚĆ

W dniu wczorajszym 24.02.br. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Pruszkowa odbyła się roczna odprawa służbowa pruszkowskiej Straży Miejskiej, podczas której strażnicy podsumowali swoją pracę i działania, jakie były podejmowane w 2019 roku, na rzecz Mieszkańców Pruszkowa i samego miasta.

W odprawie uczestniczyli strażnicy, jak i zaproszeni goście, w tym Starosta Pruszkowski Pan Krzysztof Rymuza, Prezydent Miasta Pruszkowa Pan Paweł Makuch wraz z zastępcami Panią Beatą Czyżewską i Panem Konradem Sipierą oraz Sekretarz Miasta Panią Karoliną Sorbian-Jamiołkowską. Wśród zaproszonych, mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli służb Komendy Powiatowej Policji oraz Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej. Nie zabrakło również naczelników wydziałów merytorycznych urzędu, z którymi na co dzień współpracujemy, podczas realizacji zadań na rzecz bezpieczeństwa i porządku.

foto: U.M. Pruszków

Odprawę przeprowadził Komendant Straży Miejskiej w Pruszkowie Włodzimierz Majchrzak, który zaprezentował i omówił osiągnięte wyniki pracy strażników oraz efektywność podejmowanych działań poszczególnych komórek organizacyjnych jednostki. Na zakończenie odprawy, zaproszeni goście podsumowali współpracę oraz podziękowali za wkład strażników na rzecz poprawy bezpieczeństwa w naszym mieście.

Poniżej przedstawiamy wszystkim Mieszkańcom Pruszkowa graficzny obraz, podsumowujący najważniejsze działania pruszkowskiej Straży Miejskiej, jednocześnie dziękując za współpracę oraz rosnące zaufanie do naszej służby w minionym 2019 roku o czym świadczy wzrost ilości napływających zgłoszeń do stanowiska dowodzenia:

SPRAWOZDANIE ZA 2019 (plik pdf ok. 5MB)

 

Skip to content