Menu

KOMUNIKAT MPWiK – utrudnienia w dostawie wody

8 października 2020 - UWAGA!, ARCHIWUM, AKTUALNOŚCI

W związku z niezbędnymi do wykonania pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w nocy, z piątku na sobotę, 09/10.10.2020, w godzinach 20:00-07:00, nastąpi obniżenie ciśnienia wody lub całkowity jej brak na terenie tzw. Pasma Pruszkowskiego.

Prace na sieci wodociągowej będą prowadzone równolegle w dwóch różnych punktach. W piątek, 9 października, od godz. 20:00 rozpoczniemy roboty na sieci wodociągowej u zbiegu ulic Aleja Wojska Polskiego i ul. Kościuszki w Pruszkowie, co będzie skutkowało obniżeniem ciśnienia wody na terenie tego miasta.

Tego samego dnia, ale od godz. 23:30, do soboty, 10 października, do godz. 5:30 nastąpi całkowita przerwa w dostawach wody w rejonie tzw. Pasma Pruszkowskiego, co jest związane z kontynuowanymi pracami modernizacyjnymi prowadzonymi na wysokości Al. Jerozolimskich 154 w Warszawie.

Prawidłowe ciśnienie wody w sieci na terenie Pruszkowa powinno powrócić do godz. 7:00 w sobotę, 10 października

Przepraszamy mieszkańców za utrudnienia związane z prowadzonymi przez nas działaniami. Prosimy o wcześniejsze zgromadzenie zapasów wody. Jednocześnie informujemy, że na czas wykonanych prac zostaną dodatkowo uruchomione ujęcia zastępcze w poniższych lokalizacjach:

Powstańców 107
Plantowa/Zgoda
Wojska Polskiego 60
Wojska Polskiego 42
Księcia Józefa 1

źródło: MPWiK

Skip to content