Menu

INFORMACJE – KORONAWIRUS

11 marca 2020 - UWAGA!, ARCHIWUM, KORONAWIRUS, AKTUALNOŚCI

„W związku z rosnącą ilością zakażeń wirusem COVID-19 (tzw. koronawirus), w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i pracowników Urzędu Miasta Pruszkowa informuję, że wydałem Zarządzenie nr 65/2020 i w okresie od piątku 13 marca 2020 r. do odwołania ulega zmianie sposób obsługi interesantów w Urzędu Miasta Pruszkowa” – informacja Prezydenta Miasta Pruszkowa.

Szanowni Państwo w budynku Urzędu Miasta interesanci będą obsługiwani w tymczasowym Biurze Obsługi Mieszkańców na parterze (pokój nr 6), po wcześniejszym zgłoszeniu tematu sprawy w Kancelarii Urzędu, która również znajduje się na parterze.

Aktualne informacje: KORONAWIRUS

KOMENDANT STRAŻY MIEJSKIEJ W PRUSZKOWIE w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się i zagrożeniem zakażenia się wirusem SARS-CoV-2 oraz chorobą COVID-19 na terenie naszego miasta, podjął decyzję o ograniczeniu przyjęć interesantów od dnia 11 marca 2020r. do odwołania. Kontakt z naszą jednostką: tel. 986, 227586649, 227358850 lub kierownikzmiany@strazmiejska.pruszkow.pl. Osoby wezwane w tym czasie do naszej jednostki, proszone są o kontakt telefoniczny oraz drogą elektroniczną: 227358853, 227358854 lub wykroczenia@strazmiejska.pruszkow.pl , gdzie można będzie uzyskać wszelkie informacje o dalszym trybie postępowania.

Jednocześnie informujemy, że w związku z powyższym – brak stawiennictwa w ramach toczących się postępowań, nie będzie wiązał się z dodatkowymi środkami karnymi.

Szczegółowe informacje będą zamieszczane na naszej stronie internetowej oraz stronie internetowej miasta Pruszkowa

Jednocześnie informujemy, że w związku z powyższym – brak stawiennictwa w ramach toczących się postępowań, nie będzie wiązał się z dodatkowymi środkami karnymi.

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Pruszkowa w dniu dzisiejszym 11 marca br. odbyło się spotkanie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego i podjęte zostały następujące decyzje:

Mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców Pruszkowa, zwracam się z prośbą do organizatorów wydarzeń oraz do spółek i przedsiębiorstw prywatnych o zawieszenie wszelkich działalności, które prowadzą do gromadzenia się ludzi.

Więcej informacji: Ministerstwo ZdrowiaPowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

Skip to content