Menu

Uroczyste pożegnanie pierwszego emeryta w historii pruszkowskiej S.M.

29 marca 2019 - AKTUALNOŚCI, ARCHIWUM

 

Dzisiejszy dzień zapisze kolejną kartę w historii naszej jednostki. Od początku powołania pruszkowskiej Straży Miejskiej, tj. od roku 1992, po 26 latach służby na rzecz miasta, nasze szeregi opuścił specjalista Stanisław Górecki. Dziś pożegnaliśmy uroczyście pierwszego pruszkowskiego strażnika miejskiego, który dopracował zasłużonego odpoczynku emerytalnego.

W sali konferencyjnej odbyło się pożegnanie naszego kolegi przez władze m. Pruszkowa, przełożonych oraz funkcjonariuszy i pracowników naszej jednostki. Nie zabrakło w nim podziękowań za wieloletnią pracę, poświęcenie i życzeń na dalsze lata. Specjalista Stanisław Górecki, rozpoczął pracę w pruszkowskiej Straży Miejskiej w dniu 01 stycznia 1993 roku. Służył naszemu miastu i jego mieszkańcom w sekcji patrolowo-interwencyjnej oraz w studio monitoringu miejskiego.

Za swoją pracę był wielokrotnie wyróżniany i nagradzany przez przełożonych, a także doceniany przez dowodzących innych służb. Dał się poznać także jako osoba uczynna i koleżeńska. Podziękowania za długoletnią służbę w naszych szeregach przekazał Prezydent Miasta Pruszkowa Pan Paweł Makuch oraz Komendant pruszkowskiej Straży Miejskiej Pan Włodzimierz Majchrzak wraz z pamiątkami, które mamy nadzieję będą przypominać te 26 lat służby.

 

Skip to content