Menu

KOMUNIKAT MPWiK – obniżone ciśnienie lub brak wody

3 sierpnia 2019 - AKTUALNOŚCI, UWAGA!, ARCHIWUM

W dniach 6–7 sierpnia 2019 r. MPWiK w m.st. Warszawie S.A. przystąpi do prac związanych z montażem punktów opomiarowania sieci wodociągowej, które będą zlokalizowane na magistrali o średnicy 1200 mm ułożonej w Al. Jerozolimskich i zasilającej obszar Pasma Pruszkowskiego. 

W związku z pracami eksploatacyjnymi, od wtorku, 6 sierpnia 2019 r., od godz. 9:00 do środy, 7 sierpnia 2019 r., do godz. 22:00, nastąpi spadek ciśnienia wody lub jej całkowity brak na terenie Włoch i Ursusa, Michałowic, Reguł oraz miast: Pruszków i Piastów.

Przepraszamy Państwa za utrudnienia oraz prosimy o wyrozumiałość. Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby prace zostały zakończone w możliwie najkrótszym czasie, o czym będziemy Państwa na bieżąco informować za pośrednictwem strony www.mpwik.com.pl oraz profilu społecznościowego Spółki (Facebook.com/WodadlaWarszawy).

Beczkowozy i zasilanie zastępcze

Ze względu na utrudnienia w zaopatrywaniu w wodę, które wystąpią w czasie wykonywanych robót, prosimy o wcześniejsze zabezpieczenie w domach jej niezbędnych zapasów.

Jednocześnie informujemy, że w momencie wyłączenia magistrali, zostaną uruchomione awaryjne ujęcia wody na terenie Pruszkowa i Ursusa. Ponadto w następujących lokalizacjach zostaną podstawione beczkowozy:

Pruszków

– ul. Emancypantek róg Lalki
– ul. Platynowa róg Zgody
– ul. Antka róg Placówki
– ul. Sienkiewicza 1D
– ul. Bolesława Prusa 35

Mieszkańcy Pruszkowa będą również mogli wziąć woreczki z wodą, które będą dostępne od 6 sierpnia w następujących miejscach:

– stacja PKP Pruszków od ul. Sienkiewicza i ul. Waryńskiego
– stacja WKD Pruszków (przy kasie)
– ul. 3 Maja (okolica pomnika Tadeusza Kościuszki)
– Park Mazowsze (w altanie)
– ul. Promyka (obok numeru 49)
– stacja WKD Malichy
– stacja WKD Tworki
– plac Tadeusza (Ostoja)
– Urząd Miasta Pruszkowa

www.mpwik.com.pl

Skip to content