Menu

BRAK WODY – awaria magistrali

3 czerwca 2013 - AKTUALNOŚCI, ARCHIWUM

Awaria magistrali Pasma Pruszkowskiego. W poniedziałek, 3 czerwca Pogotowie MPWiK otrzymało zgłoszenie o wypływie wody w Al. Jerozolimskich na wysokości numeru 160. Wypływ jest zabezpieczony i kontrolowany przez służby techniczne Spółki.

Wyłączenie magistrali zaplanowane zostało 4 czerwca o godz. 8:00, aby umożliwić Mieszkańcom przygotowanie się do obniżenia ciśnienia w sieci lub całkowitego braku wody.

Zakłócenia będą dotyczyły: Dzielnic Ursus i Włochy oraz Piastowa, Pruszkowa, Michałowic, Reguł oraz Opaczy Kolonii.

Naprawa nie powinna trwać dłużej niż 24 godziny, jednak przybliżony czas usunięcia awarii będzie możliwy do oszacowania po wykonaniu wykopu i oględzin miejsca uszkodzenia. Operacja jest skomplikowana ze względu na średnicę przewodu, która w tym miejscu wynosi 1200 mm, dlatego termin przywrócenia dostaw wody z przyczyn technicznych może ulec zmianie.

Prosimy Państwa o zapoznawanie się z informacjami o przebiegu prac i planowanej godzinie włączenia magistrali do eksploatacji, które będą zamieszczane na bieżąco na stronie internetowej Spółki.

Przepraszamy za niedogodności.

UWAGA: w przypadku powiększenia się wypływu wody w Al. Jerozolimskich magistrala wodociągowa zostanie wyłączona w trybie nagłym.

Lokalizacje beczkowozów z wodą pitną:

Pruszków

– ul. Emancypantek róg ul. Ramzesa

– ul. Działkowa 54

źródło: Wodociągi Warszawskie

Skip to content