Menu

INFORMACJA dla mieszkańców i osób przebywających na terenie Pruszkowa

13 czerwca 2020 - AKTUALNOŚCI, UWAGA!, ARCHIWUM, KORONAWIRUS

Informujemy, iż od dnia 04 czerwca 2020r. wznowione są przyjęcia interesantów w naszej siedzibie, a jednostka realizuje pełen zakres ustawowych zadań. Zgodnie z wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, informujemy też, że wstęp do naszej siedziby – budynku Urzędu Miejskiego, będzie możliwy z użyciem maseczki ochronnej (ewentualnie w inny sposób zasłonięte nos i usta) oraz po zdezynfekowaniu dłoni przy wejściu do budynku oraz przed konkretnymi pokojami. Można też skorzystać z zabezpieczenia rąk rękawiczkami jednorazowymi.

Mając na uwadze Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, zalecamy ograniczenie lub zaniechanie osobistych wizyt w poszczególnych sekcjach lub referatach. Dotyczy to wizyt związanych z potrzebą powiadomienia o zdarzeniu, składania pism, innych spraw, które nie wymagają osobistej wizyty i mogą odbyć się za pomocą innych form: tradycyjnych lub elektronicznych.

Sprawy można także przekazywać za pośrednictwem profilu zaufanego lub certyfikatu kwalifikowanego e-PUAP na adres: Straż Miejska w Pruszkowie.

Jednocześnie informujemy, że pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami n/w telefonami i adresami email:

Stanowisko dowodzenia: tel. 986, 22 758 66 49

email: kierownikzmiany@strazmiejska.pruszkow.pl

Komendant S.M.: tel. 22 735 88 52

email: komendant@strazmiejska.pruszkow.pl

Sekcja Wykroczeń i Monitoringu: tel. 22 735 88 53 lub 54

email: wykroczenia@strazmiejska.pruszkow.pl

Referat Dzielnicowych – Zespół patrolu EKO: tel. 22 735 88 55

email: dzielnicowi@strazmiejska.pruszkow.pl

PRZYPOMINAMY !!!

W dalszym ciągu w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się i zagrożeniem zakażenia się wirusem SARS-CoV-2 oraz chorobą COVID-19 na terenie naszego miasta obowiązują powszechnie stosowane zasady bezpieczeństwa, rekomendowane przez Ministerstwo Zdrowia oraz pierwszeństwo realizacji zadań związanych z pandemią.

Skip to content